+48 732 860 680, pawel@maxiblock.pl

Lista produktów producenta: Krono Original

Jako firma z doświadczeniem staramy się dostarczać naszym Klientom artykuły, które są odpowiedzią na ich bieżące potrzeby. Nawiązujemy współpracę z producentami oferującymi elementy wykończeniowe wysokiej jakości. Wśród nich znalazła się m.in. firma Krono Original. W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo listwy przypodłogowe oraz panele laminowane podłogowe tego producenta.


Co wyróżnia Krono Original? Wytwarzane przez firmę laminowane panele podłogowe to przede wszystkim wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne i działanie wilgoci. Dlatego możliwe jest ich wykorzystanie także w takich pomieszczeniach, jak łazienka czy kuchnia. Dostępne modele paneli laminowanych wyróżnia niebanalne, nowoczesne wzornictwo oraz bogata gama odcieni. W ten sposób dostarczamy panele podłogowe, które bez trudu dopasują Państwo pod względem kolorystyki do barwy ścian bądź zamontowanej podłogi


Producent paneli podłogowychOferowane przez nas panele laminowane Krono Original są ręcznie wytwarzane, co wpływa na ich trwałość i estetykę wykonania. Posadzka wykończona produktami tej marki sprawia wrażenie powierzchni drewnianej. Dzięki temu Państwa podłoga w kilka chwil może zmienić się w elegancki parkiet.


Dostępne w naszej ofercie laminowane panele podłogowe Krono Original przeznaczone są zarówno do pomieszczeń domowych – także tych o wysokim stopniu użytkowania (na przykład kuchnia czy łazienka), jak i przestrzeni publicznych typu restauracja, pub czy elegancki biurowiec. Ich konstrukcja powoduje, że powierzchnia wolna jest od mikrouszkodzeń. System montażu 1clic2go decyduje o tym, że są one proste i szybkie w montażu. 


Panele laminowane Krono Original dedykowane do mieszkań otrzymują 30-letnią gwarancję, natomiast produkty przeznaczone do zastosowań komercyjnych objęte są 5-letnim okresem gwarancyjnym. Listwy przypodłogowe tego producenta charakteryzują się wysoką estetyką wykonania. Ponadto wytworzone są z odpornego na zniszczenie materiału. W naszej ofercie dostępne są zarówno profile klasyczne, jak i nowoczesne. Zachęcamy do zapoznania się z pełną gamą produktów.

na stronę
na stronę

Producenci

Najczęściej kupowane

Nowe produkty