+48 732 860 680, pawel@maxiblock.pl

Lista produktów producenta: Korner

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy sprawdzone produkty uznanych marek. Wśród nich znajdą Państwo wyroby sygnowane logo firmy Korner. W naszej ofercie dostępne są: listwy przypodłogowe imitujące drewno w szerokiej gamie kolorystycznej, podkłady podłogowe termiczne dedykowane systemowi ogrzewania podłogowego oraz wykończenia do listew.


Firma Korner istnieje na rynku już od ponad 20 lat. Swoją obecność zaznaczyła w większości krajów Europy Środkowej i Wschodniej, takich jak: Rosja, Litwa, Łotwa, Estonia, Białoruś, Ukraina, Kazachstan, Mołdawia, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Azerbejdżan, Bułgaria, Grecja, Niemcy czy Gruzja oraz Azji Środkowej: Uzbekistan


Korner - wyroby wykończeniowe z PCVProducent specjalizuje się w wyrobach wykończeniowych z PCV. Korner zatrudnia wyspecjalizowanych pracowników, którzy wciąż podnoszą swoje kwalifikacje, co przekłada się na wysoką pozycję firmy wśród konkurencji. Gwarancję jakości wytwarzanych elementów zapewniają również zmodernizowane hale produkcyjne. Korner dba o ochronę środowiska naturalnego, co wyraża się poprzez ograniczenie zużycia ołowiu czy stosowaniu stabilizatorów wapniowo-cynkowych uznanych za nowoczesną metodę proekologiczną.


Listwy przypodłogowe to główne ogniwo działalności wytwórczej firmy. To aż 14 uznanych na rynku kolekcji. Listwy do paneli podłogowych Korner to także blisko 200 różnych dekorów, dzięki czemu bez trudu można je dopasować kolorystycznie do dowolnych paneli. Bogactwo wzorów i barw sprawa, że listwy sygnowane marką Korner można zastosować w każdym typie wnętrz – sprawdzają się zarówno w przestrzeniach o charakterze mieszkalnym, jak i biurowym czy komercyjnym.


Listwy Korner wytwarzane są z trwałej, ale elastycznej mieszanki PCV. Daje to możliwość dopasowania listew nawet do zaokrąglonych ścian. Zarówno listwy do paneli podłogowych, jak i podkłady podłogowe produkowane są z czystych, ekologicznych surowców, które są wolne od dodatku ołowiu czy wypełniaczy. Spełniają normy dyrektyw oraz zaleceń unijnych. Zapraszamy do zakupu!Producenci

Najczęściej kupowane

Nowe produkty