+48 732 860 680, pawel@maxiblock.pl

Lista produktów producenta: Cezar

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, sklep Euro&House nawiązuje współpracę jedynie ze sprawdzonymi i uznanymi producentami elementów wykończeniowych. Dzięki temu każdy nasz Klient otrzymuje gwarancję produktu wysokiej jakości i trwałości.


W naszej ofercie znajdą Państwo trwałe produkty firmy Cezar, w tym funkcyjne podkłady pod panele podłogowe przeznaczone dla podłóg pływających z systemem ogrzewania lub chłodzenia podłogowego. Podkład przybrał postać prostokątnych, łatwych w montażu, cienkich (3mm), wytrzymałych płyt.


Cezar to firma rodzinna, która istnieje na rynku od lat sześćdziesiątych. Jest cenionym producentem materiałów wykończeniowych do domów mieszkalnych, pomieszczeń biurowych i innych wnętrz. Swoje towary produkuje w 4 nowoczesnych fabrykach, a jej produkty można spotkać w 38 krajach na 5 kontynentach. Przedsiębiorstwo Produkcyjne Cezar dysponuje własnym nowoczesnym parkiem maszynowym. Oferowane przez niego produkty odznaczają się starannością wykonania.


Przedsiębiorstwo Produkcyjne Cezar


Firma przykłada też dużą wagę do praktycznej strony zastosowania swoich artykułów. Wśród oferowanych przez producenta elementów wykończeniowych znajdują się zarówno materiały przeznaczone do wykończania podłóg, takie jak: listwy przypodłogowe, panele podłogowe, podkłady podłogowe, listwy do wykładzin, jak i produkty przeznaczone do wykończenia ścian i sufitów, w tym: panele ścienne, podbitka PVC, listwy schodowe, progowe, fugowe, ochronne, ozdobne. Ponadto marką Cezar sygnowane są także profile do boazerii,  profile do glazury i terakoty oraz profile standardowe i budowlane.


Producent wprowadza liczne udoskonalenia w trosce o wygodę i komfort Klientów. Oferowane elementy powstają w oparciu o pracę sztabu doświadczonych specjalistów. Dodatkowy profil działalności firmy Cezar to precyzyjna obróbka metali i przetwórstwo tworzyw sztucznych. Dbając o komfort naszych Klientów, systematycznie poszerzamy ofertę produktów marki Cezar. Zapraszamy!Producenci

Najczęściej kupowane

Nowe produkty