+48 732 860 680, pawel@maxiblock.pl

Lista produktów producenta: Vox

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo produkty uznanych w Europie producentów. Wśród szerokiej gamy elementów wykończeniowych znajdują się m.in. listwy podłogowe oraz parapety komorowe firmy Vox. Do ich wytwarzania producent używa polichlorku winylu.


Vox istnieje na rynku materiałów budowlanych od 1992 roku. Specjalizuje się także w wytwarzaniu wyposażenia wnętrz. Firma posiada swoje fabryki w kilku miastach Polski, a także w Rumunii i na Białorusi. Obszar dystrybucji produktów obejmuje teren Unii Europejskiej. Vox dociera także do Europy Wschodniej i krajów azjatyckich. Firma wkracza też na rynki obu Ameryk i Afryki.


Vox to marka, która dynamicznie się rozwija i przykłada wagę do kwalifikacji swoich pracowników. Dba, aby każdy z nich stale doskonalił swoje umiejętności. Ponadto firma dysponuje jedną z najnowocześniejszych linii do ekstruzji profili oraz posiada nowoczesne linie produkcyjne zlokalizowane na terenie Europy. Dzięki temu wytwarzane profile cechują się wyjątkową precyzją, estetyką wykonania, a także doskonałą jakością


Elementy wykończeniowe VOXOferowane przez nas elementy wykończeniowe Vox to także szeroka gama kolorystyczna, co ułatwia ich dopasowanie do tonacji, w jakiej wykonane są Państwa panele podłogowe. Na uwagę zwraca też spory wybór dostępnych wzorów, dzięki czemu zyskują Państwo więcej możliwości odpowiedniego wykończenia pomieszczeń o charakterze mieszkalnym, biurowym czy komercyjnym. Listwy przypodłogowe Vox znajdujące się w ofercie naszego sklepu wyróżnia szybkość i prostota montażu. Są one również łatwe w utrzymaniu w czystości.


Oferowane przez producenta parapety komorowe zaskakują trwałością i wysoką odpornością na szkodliwe czynniki, typu promienie słoneczne, para wodna czy wilgoć. Dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej i wzorniczej. Elementy wykończeniowe Vox są przyjazne dla środowiska naturalnego. Producent od lat przechodzi pomyślnie wszelkie audyty i kontrole prowadzone w tym kierunku. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem firmy Vox dostępnym w naszym sklepie.na stronę
na stronę

Producenci

Najczęściej kupowane

Nowe produkty