+48 732 860 680, pawel@maxiblock.pl
Listwy Przypodłogowe (24)

Listwy przypodłogowe PCV

Listwy przypodłogowe to element wykończeniowy podłóg. Wykonuje się je z różnych materiałów. Najbardziej praktyczne zastosowanie mają listwy przypodłogowe PCV. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór tego typu elementów. Wyróżniają je takie cechy, jak:

  • wytrzymałość – pokryte są warstwą chroniącą przed matowieniem czy wyblaknięciem;
  • szeroka gama kolorystyczna – co ułatwia ich dobór do zastosowanych paneli i wpływa na estetyczny odbiór wnętrza;
  • zróżnicowanie kształtów i elastyczność – dzięki czemu dopasują się również do trudnych pomieszczeń, mogą być zastosowane w pomieszczeniach o owalnych kształtach;
  • bogata oferta rozmiarów – pozwalająca na precyzyjne dopasowanie do powierzchni.

Jak dobrze dobrać listwę podłogową?

Wyróżniki te stanowią jednocześnie atuty oferowanych wyrobów. Znajdujące się w naszym sklepie listwy to również możliwość szerokiego zastosowania. Listwy przypodłogowe doskonale ukrywają nierówne dylatacje między ścianą a posadzką. Chronią też dolną część ściany przed zabrudzeniem. Można przy ich wykorzystaniu ukryć widoczne kable. Listwa przypodłogowa sprawdza się doskonale w przypadku tak zwanych podłóg pływających, które potrzebują przestrzeni pomiędzy elementem posadzki, a ścianą. Listwy przypodłogowe skutecznie zasłaniają tę szczelinę, chroniąc tym samym przed gromadzeniem się brudu, kurzu, czy wilgocią. Jednocześnie, listwy nie ograniczają pracy i naturalnych ruchów podłogi.

Wykorzystywane są również jako element dekoracyjny, dopasowany pod kolor ściany lub podłogi, bądź w formie kontrastu. Dobrze dobrana listwa podłogowa pozwala wydobyć piękno i charakter pomieszczenia. Nadaje mu właściwych proporcji i podkreśla styl. Z powodzeniem można je stosować w przestrzeniach o charakterze mieszkalnym, biurowym i komercyjnym. Listwy przypodłogowe PCV występują w tak wielu wariantach, że dopasowanie ich do stylu aranżacji wnętrza nie sprawi najmniejszego problemu. Z łatwością dostosujecie listwy do nowoczesnego czy klastycznego klimatu.

Nasi Klienci mają do wyboru trzy wersje listew:

  • high gloss – lakierowane o wysokim połysku, wykorzystywane w  eleganckich wnętrzach;
  • classic – produkty o lekkim połysku;
  • wood -  charakteryzujące się matowym wykończeniem.

Wybierając stopień połysku listwy podłogowej, najlepiej gdy zestawimy ją z wybranymi panelami. Wówczas uzyskamy najlepszy efekt. Podłoga będzie tworzyć harmonijną całość, a zastosowane listwy przypodłogowe PCV będą piękną ramą podkreślającą kolor i elegancję pomieszczenia.

Listwy przypodłogowe PCV oferowane przez nasz sklep pochodzą od uznanych i sprawdzonych producentów. W naszym sklepie znajdują się również laminowane panele podłogowe oraz podkłady pod podłogi.

Dlaczego warto zdecydować się na listwy podłogowe w naszym sklepie? Ponieważ charakteryzuje je wysoka jakość wykonania i estetyczny wygląd. Zróżnicowana elastyczność listew umożliwia dopasowanie elementów nawet do nietypowych wnętrz – na przykład do owalnych pomieszczeń. Pokrycie powierzchni listwy trwałym materiałem czyni je odporne na zarysowania, blaknięcie czy odkształcenia.

Są też uniwersalne, dzięki czemu pasują nie tylko do paneli podłogowych. Komponują się również z wykładzinami PCV oraz płytkami ceramicznymi. Łatwo się je czyści. Ich zaletą jest łatwość i szybkość montażu. Specjaliści w tej dziedzinie cenią je za system z kanałem montażowym, który usprawnia prowadzone prace. Ponadto posiadają atest higieniczny Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego. 

Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty.

Producenci

Nowe produkty