+48 732 860 680, pawel@maxiblock.pl
Akcesoria do podłóg (7)

Akcesoria do pielęgnacji podłóg

 

Każda podłoga wykonana z paneli wymaga odpowiedniej pielęgnacji, aby mogła służyć swoim właścicielom przez lata i zachować swój pierwotny charakter oraz wygląd. Jeśli chcesz zadbać o swoje panele laminowane w należyty sposób musisz pamiętać przede wszystkim o systematyczności. Aby zachowały gładką i niezniszczoną powierzchnię, wymagają częstego oczyszczania. Możesz wykorzystać w tym celu szczotkę do zamiatania – z miękkiego włosia lub odkurzacz.

 

Ważnym elementem pielęgnacji paneli jest czyszczenie na mokro. Dobrze jest sięgnąć po odpowiednie akcesoria do podłóg, które uchronią parkiet przed szybkim zniszczeniem, a dodatkowo ułatwią pracę. W sklepie Euro&House znajdą Państwo dwa produkty, które sprawią, że parkiet laminowany przez długi czas nie zmieni swojego wyglądu, koloru ani nie zmatowieje i nie straci swoich właściwości. Pierwszymi z nich są mopy ze spryskiwaczami. Lekkie, wygodne i proste w obsłudze.

Akcesoria do mycia paneli

Obecnie dostępne są dwa modele:

  • Bony – z obrotową głowicą ułatwiającą dotarcie do trudnych fragmentów podłogi i wymiennym wkładem z mikrofibry;
  • Bautec – o ergonomicznym kształcie i prostocie użycia.

 

Obydwa mopy skracają czas potrzebny na oczyszczenie paneli podłogowych oraz zapewniają szybki efekt lśniącej, bez smug i zarysowań powierzchni. Modele wyposażono w pojemnik wielokrotnego użytku napełniony przyjaznym dla środowiska środkiem czystości o neutralnym PH. Warto podkreślić, że pojemnik na środek czyszczący można swobodnie uzupełniać. Co więcej, prezentowane modele zapewniają łatwe spryskiwane czyszczonej powierzchni, a delikatna i chłonna mikrofibra skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia.

 

Drugi produkt, dzięki któremu szybko doprowadzą Państwo panele laminowane czy listwy przyodłogowe do czystości, to płyn do mycia tego typu powierzchni. Łatwo się go rozprowadza. Nie pozostawia tłustych plam. Dodatkowo chroni powierzchnię podłogi przed mechanicznymi uszkodzeniami. Preparat jest ekologiczny – nie zawiera szkodliwych fosforanów i amoniaku oraz ulega biodegeneracji.

Producenci

Nowe produkty