+48 732 860 680, pawel@maxiblock.pl
Parapety Wewnętrzne PCV (21)

Parapety wewnętrzne

Parapety wewnętrzne to elementy wykończenia wnętrz. Znajdą zastosowanie zarówno w przestrzeniach o charakterze mieszkalnym, jak i biurowym czy komercyjnym. Najbardziej praktyczne są parapety wewnętrzne PCV. Materiał, z jakiego wykonane są te produkty, to twarde PCV, które charakteryzuje się takimi parametrami, jak:

  • odporność na działanie wilgoci – można je stosować w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności m.in. w kuchni,
  • łatwość w utrzymaniu w czystości – co decyduje o wygodzie użytkowania,
  • wytrzymałość na działanie wysokiej temperatury – dzięki czemu nie musimy martwić się o powstawanie wybrzuszeń czy zniekształceń.

Tego typu elementy wykończeniowe mają też za zadanie mieszanie ciepłego powietrza znad grzejnika z zimnym spływającym od okna. Dzięki temu tworzą w pomieszczeniu przyjemny mikroklimat. Powstrzymują kurz unoszący się znad grzejnika, co minimalizuje powstawanie zabrudzeń na ścianie pod oknami.

Przed parapetami wewnętrznymi stoi nie łatwe zadanie. Muszą wiele znieść, a jeszcze więcej się od nich wymaga. Codzienne znoszenie wysokich temperatur latem, albo połączenia chłodu z okna i gorącego powietrza w czasie sezonu grzewczego. Do tego wilgoć, obciążenie – donice z kwiatami to najlepsze co może spotkać parapet! Jednocześnie oczekujemy od parapetów wewnętrznych estetycznego wyglądu i nienagannej jakości. Właśnie dlatego warto zdecydować się na produkty wykonane z wysokiej klasy PCV, od sprawdzonych producentów. Wówczas będziemy mieć gwarancję, że nie zawiodą nas przez długi czas.

Wewnętrzne parapety z PCV

W naszej ofercie posiadamy parapety wewnętrzne PCV – odporne na uszkodzenia czy zarysowania, a także działanie wilgoci oraz zmiennej temperatury. Cechuje je także łatwość i szybkość montażu. Parapety wewnętrzne wykonane są z materiału przyjaznego środowisku naturalnemu, który nadaje się do recyclingu.

W ofercie prezentujemy szeroką gamę kolorów i wzorów parapetów wewnętrznych. Wśród nich znajdują się zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne rozwiązania. Proponujemy białe komorowe parapety wewnętrzne, które podkreślą estetykę pomieszczenia. Dostępne są także parapety imitujące naturalne surowce, jak na przykład marmur, które dodają wnętrzu wytworności. Posiadamy również parapety wewnętrzne o fakturach przypominających szlachetne rodzaje drewna: złoty dąb i orzech. Dzięki temu mogą je Państwo dopasować do paneli podłogowych czy innych elementów wyposażenia wnętrza.

Znajdujące się w naszej ofercie parapety komorowe wewnętrzne są odporne na działanie pary wodnej – można je zastosować w łazience. Zachęcamy do zapoznania się z pełną gamą produktów.

Parapety wewnętrzne ceny

Zapraszamy do poznania szczegółów naszej oferty. Znajdują się w niej parapety wewnętrzne ceny których są bardzo atrakcyjne i nie nadwątlą budżetu remontowego. Dobierając asortyment znajdujący się w naszym sklepie internetowym kierowaliśmy się troską o naszych klientów i ich zadowolenie z zakupów. Właśnie z tego powodu parapety wewnętrzne dostępne na naszej stronie oraz w salonach są bardzo trwałe, nie ulegają uszkodzeniom pod wpływem zmiennych temperatur, nie pęcznieją z powodu wilgoci. Dostępne są różne wzory i kolory – od gładkich białych, poprzez marmurowe wariacje, po takie przypominające swym wyglądem deski. Mając taki wybór, możesz dopasować najlepszą propozycję do wystroju pomieszczenia, w którym mają się znaleźć. Wraz ze stolarką okienną, parapet powinien tworzyć harmonijną całość, współgrać i podkreślać charakter wnętrza. Odpowiednio dobrany parapet wewnętrzny dodaje elegancji i szyku. Jest podsumowaniem dla okna i – wbrew pozorom – istotnym elementem wnętrza.

Producenci

Nowe produkty